Hızlı, Güvenilir, Ekonomik & Profesyonel Bir Servis Deneyimi için bizi arayın; 0212 217 00 05

Lenovo Bilişim Ürünleriniz İçin Yedek Parça Merkezi

Orjinal Parça

Lenovo cihazlarınıza uygun orjinal bilgisayar, notebook, all in one, laptop, telefon, tablet ve Yedek Parça Online Satış Mağazasına hoşgeldiniz. Belirtilen ürünler için sizlere hizmet verebileceğimiz mağazamızı inceleyebilirsiniz.

Anında Teslimat

Bilgi teknolojisi dünyasında yüzlerce ürün arasından tam olarak ihtiyacınızı karşılayanı seçmek için doğru adrestesiniz Lenovo cihazınız için seçtiğiniz ürün veya ürünler anında teslim edilir. Destek ve ek bilgi için ekibimize danışabilirsiniz.

3 Yıl Garanti

Lenovo teknik servis üzerinden alacağınız ürünler 3 yıl garantili olarak size teslim edilecektir. Özel Lenovo teknik servisimizin imkanlarından faydalanmak için fazla zaman kaybetmeyin. Ürünleri aldıktan sonra bilgi ve destek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Lenovo Yedek ParçalarıÜrün Kategorileri

Lcd Bezel9

Lenovo Cihazlar İçin Lcd Bezeli buradan inceleyebilirsiniz. Servisimizde Lenovo marka tüm cihazlar için Lcd Bezel bulunmaktadır. Ulaşamadığınız ürünler için lütfen ekibimizle iletişime geçin.

Alt Cover8

Lenovo Cihazlar İçin Alt Cover buradan inceleyebilirsiniz. Servisimizde Lenovo marka tüm cihazlar için Alt Cover bulunmaktadır. Ulaşamadığınız ürünler için lütfen ekibimizle iletişime geçin.

Fan23

Lenovo Cihazlar İçin Fan buradan inceleyebilirsiniz. Servisimizde Lenovo marka tüm cihazlar için Fan bulunmaktadır. Ulaşamadığınız ürünler için lütfen ekibimizle iletişime geçin.

Lcd Cover9

Lenovo Cihazlar İçin Lcd Cover buradan inceleyebilirsiniz. Servisimizde Lenovo marka tüm cihazlar içinLcd Cover bulunmaktadır. Ulaşamadığınız ürünler için lütfen ekibimizle iletişime geçin.

Soğutucu Set14

Lenovo Cihazlar İçin Soğutucu Set buradan inceleyebilirsiniz. Servisimizde Lenovo marka tüm cihazlar için Soğutucu Set bulunmaktadır. Ulaşamadığınız ürünler için lütfen ekibimizle iletişime geçin.

Klavye Kasası1

Lenovo Cihazlar İçin Klavye Kasası buradan inceleyebilirsiniz. Servisimizde Lenovo marka tüm cihazlar için Klavye Kasası bulunmaktadır. Ulaşamadığınız ürünler için lütfen ekibimizle iletişime geçin.

Kablo7

Lenovo Cihazlar İçin Kablo buradan inceleyebilirsiniz. Servisimizde Lenovo marka tüm cihazlar için Kablo bulunmaktadır. Ulaşamadığınız ürünler için lütfen ekibimizle iletişime geçin.

Adaptör131

Lenovo Cihazlar İçin Adaptörleri buradan inceleyebilirsiniz. Servisimizde Lenovo marka tüm cihazlar için adaptör bulunmaktadır. Ulaşamadığınız ürünler için lütfen ekibimizle iletişime geçin.

Batarya80

Lenovo Cihazlar İcin Bataryaları buradan inceleyebilir cihazınıza uygun orjinal bataryayı bulabilirsiniz. Eksik ürünler için lütfen ekibimizle iletişime geçin.

Ekran40

Lenovo Cihazlar İçin Ekranlara buradan ulaşabilirsiniz. Lenovo cihazlarınıza uygun orjinal ekranları bulabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve farklı ekranlar için destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Klavye35

Lenovo ürünleriniz için orjinal klavyeler. Servisimizde Lenovo marka tüm cihaz modelleri için klavye bulunmaktadır. Bulamadığınız klavyeler için ekibimize ulaşabilirsiniz.

Call Now Button
WhatsApp chat